Powder Blush – 103 Coral Pink

Ултра фино, свилено-мазно руменило во прав, кое внесува допир на боја на лицето и дава бестежинска, природна сјајна завршница.

Обезбедува неодоливо меко нанесување што може да се меша со без напор, хомогена и рамномерна размачкување обезбедувајќи луксузно чувство на кожата. Високо пигментирана пресувана формула која испорачува интензивна добивка во боја овозможувајќи контрола на влијанието на сенката за суптилни до смели ефекти на секој тон на кожа. Презентирано во елегантно, практично пакување со компактно огледало и луксузна четка за лесно допири во текот на денот.

Достапен во 12 различни опции за боја.
Погоден за сите типови кожа.
Без парабен и глутен.
Дерматолошки тестирано.

860ден
Add to Wishlist
Compare

Delivery & Return

We want you to be happy with your purchase and we apologize if it is not. For whatever reason that you are not satisfied, we would be most happy to provide exchanges and returns for all items purchased from us if the following conditions are met.

Rules

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

Interpretation and Definitions

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

US Numeric Size
Waist
US Denim Size
Hip
Chest
XS
0 ( 000 )
23
32
44
55
S
24
23
32
44
55
M
25
23
32
44
55
L
26
23
32
44
55
M
29
23
32
44
55
L
32
23
32
44
55
M
34
23
32
44
55
Дали ти треба помош?
Катероиа