Lip Gloss – 11 – Chocolate Kiss

Добијте полни, сјајни усни без таа леплива сензација!

Ултра удобна текстура се лизга на свилено-мазна, ги омекнува и ги осветлува усните додека дава навестување на боја и сјај. Содржи витамин Е кој ги хидрира и омекнува усните, дава хидратантно чувство. Презентирано во 12 луксузни, ултра ласкави нијанси. Секоја живописна, блескава боја на усни нуди проѕирна до средна покриеност. Практичниот апликатор за срнести нозе без напор ги обликува усните и нуди беспрекорна апликација. Испушта совршена количина на текстура што може да се носи самостојно или да се нанесе преку кармин за дополнителна димензија и сјај.

Погоден за сите видови.

Без парабен и глутен.

Дерматолошки тестирано.

430ден
Add to Wishlist
Compare

Delivery & Return

We want you to be happy with your purchase and we apologize if it is not. For whatever reason that you are not satisfied, we would be most happy to provide exchanges and returns for all items purchased from us if the following conditions are met.

Rules

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

Interpretation and Definitions

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

US Numeric Size
Waist
US Denim Size
Hip
Chest
XS
0 ( 000 )
23
32
44
55
S
24
23
32
44
55
M
25
23
32
44
55
L
26
23
32
44
55
M
29
23
32
44
55
L
32
23
32
44
55
M
34
23
32
44
55
Дали ти треба помош?
Катероиа