Primary Pro Glow

Primary Pro Glow е прајмер за лице кој е развиен за да ја подготви кожата за шминка, додавајќи доза на сјај и росна.

Супер удобна, нелеплива формула создава совршено платно за беспрекорно нанесување шминка и продолжено носење. Исклучително меката и кремаста текстура совршено се прилепува на кожата додека се шири лесно и без напор и дава чувство на несушење на кожата.

Hydrosella во формулата брзо го зголемува производството на липиди со континуиран ефект додека ја навлажнува кожата; Бисерната пудра обезбедува ефект на природно блескав, блескав тен.

Погоден за сите типови кожа.

Без парабен и глутен.

Дерматолошки тестирано.

1,300ден
Add to Wishlist
Compare

Delivery & Return

We want you to be happy with your purchase and we apologize if it is not. For whatever reason that you are not satisfied, we would be most happy to provide exchanges and returns for all items purchased from us if the following conditions are met.

Rules

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

Interpretation and Definitions

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

US Numeric Size
Waist
US Denim Size
Hip
Chest
XS
0 ( 000 )
23
32
44
55
S
24
23
32
44
55
M
25
23
32
44
55
L
26
23
32
44
55
M
29
23
32
44
55
L
32
23
32
44
55
M
34
23
32
44
55
Дали ти треба помош?
Катероии, ,