Bronzing Powder – 301 Warm Tan

Пудра за подобрување на тенот, создадена за да додаде длабочина и димензија на лицето со градежлива, вечерна покривка на кожата.

Ултра меката, свилено-мазна пресувана пудра го загрева лицето давајќи природен мат финиш, излеан од сонцето. Екстремно меката и удобна текстура обезбедува луксузно чувство на кожата, никогаш не изгледа тешко или слатко, ја подобрува адхезијата и пријатно лизгање за без напор и рамномерно ширење. Презентирано во елегантно, практично пакување со компактно огледало и апликатор за прав за лесно допирање во текот на денот.

Достапен во 2 опции за бои за природно бронзирање или вајачки ефекти.
Погоден за сите типови кожа.
Без парабен и глутен.
Дерматолошки тестирано.

860ден
Add to Wishlist
Compare

Delivery & Return

We want you to be happy with your purchase and we apologize if it is not. For whatever reason that you are not satisfied, we would be most happy to provide exchanges and returns for all items purchased from us if the following conditions are met.

Rules

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

Interpretation and Definitions

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

US Numeric Size
Waist
US Denim Size
Hip
Chest
XS
0 ( 000 )
23
32
44
55
S
24
23
32
44
55
M
25
23
32
44
55
L
26
23
32
44
55
M
29
23
32
44
55
L
32
23
32
44
55
M
34
23
32
44
55
Дали ти треба помош?
Катероиа