Duo Eyeshadow – 203-1 Pearly Sage – 203-2 Khaki

Колекција на дуо сенки за очи за подобрување на очите со интензивна боја и создавање бескрајни гламурозни изгледи.

Свилено-мазна, високо пигментирана текстура обезбедува максимална јасност на бојата и исплатливост на бојата што може да се изгради за неограничен изглед на шминка без оглед на приликата. Формулата со високи перформанси нуди супериорна способност за мешање, рамномерна примена и без напор, беспрекорно размачкување. Вклучува две нијанси – мат и бисерни кои можат да се користат сами или во комбинација, за комплетен и впечатлив изглед. Достапен во 6 хармонии на нијанси и претставен во компакт со огледало со двоен апликатор за лесна и прецизна примена.

Погоден за сите типови кожа.

Без парабен и глутен.

Дерматолошки тестирано.

Офталмолошки тестирано.

650ден
Add to Wishlist
Compare

Delivery & Return

We want you to be happy with your purchase and we apologize if it is not. For whatever reason that you are not satisfied, we would be most happy to provide exchanges and returns for all items purchased from us if the following conditions are met.

Rules

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

Interpretation and Definitions

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

US Numeric Size
Waist
US Denim Size
Hip
Chest
XS
0 ( 000 )
23
32
44
55
S
24
23
32
44
55
M
25
23
32
44
55
L
26
23
32
44
55
M
29
23
32
44
55
L
32
23
32
44
55
M
34
23
32
44
55
Дали ти треба помош?
Катероиа