Inner Eyeliner

Интензивно обоено внатрешно моливче за очи што делува како подлога и кајал овозможувајќи нежна, удобна и непречена апликација.

Ултра-меката кремаста текстура дава одлично чувство на кожата, нудејќи прецизна и изедначена постава со висока исплатливост на бојата со само еден потег. Создава беспрекорно време на абење, трае 4 часа на водната линија и 5 часа како молив за очи. Презентирано во топла гола нијанса за да се постигне помек изглед со отворени очи: помага да се осветли пределот околу очите и да се направи изгледот побуден кога се нанесува на водната линија.

 

Погоден за сите типови кожа.

Без парабен и глутен.

Офталмолошки тестирано.

500ден
Add to Wishlist
Compare

Delivery & Return

We want you to be happy with your purchase and we apologize if it is not. For whatever reason that you are not satisfied, we would be most happy to provide exchanges and returns for all items purchased from us if the following conditions are met.

Rules

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

Interpretation and Definitions

All exchanges and returns would need to be raised within 10 days of the invoice date for Singaporeorders, and 20 days for overseas orders. For local deliveries, there is an option to exchange at any of our boutiques within Singaporeor through our online portal at www.company.com. All requests for returns however, would need to be strictly made online at www.company.com for both local and overseas deliveries.

US Numeric Size
Waist
US Denim Size
Hip
Chest
XS
0 ( 000 )
23
32
44
55
S
24
23
32
44
55
M
25
23
32
44
55
L
26
23
32
44
55
M
29
23
32
44
55
L
32
23
32
44
55
M
34
23
32
44
55
Дали ти треба помош?
Катероиа